В наявності багато
Бавовна
350 грн
Оформити замовлення

Спеціальна колода - 64 картки:

33 сюжетні картки

31 картка дій

Правила гри

Теренами нашої неозорої країни шириться безліч оповідок про те, як фермери захоплювали танки загарбників без жодної зброї. Зазвичай «полювання» відбувається так. Добрі люди (а їх усюди чимало) зливають у мережу мапу «заблукалих» танкістів. Потім перед танком у якості приманки кладуть пральну машину. Побачивши її, окупанти миттю забудуть про обачність, підведуться з табуреток і полишать кабіну свого танка. І ось тоді потрібно поставити український прапор на танкову башту. Повернувшись із пралкою, орки побачать, що танк захоплено, і кинуться навтьоки. Нам лишається тільки підігнати трактора, заправитися паливом, і відтягнути «смаколик» нашим захисникам.

Мета гри

Виклсати на столі сет із 6 сюжетних карток:

Підготовка до гри

Підготуйте колоду для гри з урахуванням кількості гравців. Для цього скористайтеся позначками у нижній частині картки - кружками різних кольорів. Кількість позначок відповідає кількості гравців. Картки без позначок завжди присутні у грі.

Наприклад, під час гри вчотирьох приберіть до коробки з 5 та 6 позначками.

Перетасуйте колоду і роздайте кожному гравцеві по 3 картки. Решту карток розмістіть в центрі стола, сформувавши колоду. Поруч із колодою карток буде стос скидання. Оберіть першого гравця у будь-який спосіб.

Хід гравця

Хід гравця складається з трьох фаз. У кожній фазі гравець може розіграти будь-яку кількість карток зі своєї руки. Фази йдуть одна за одною в чітко визначеному порядку:

  1. Розігрування карток дій.
  2. Викладання сюжетних карток у сет
  3. Скидання від 0 до 3 карток і добирання в руку до 3 карток.

Після закінчення ходу інші гравці по черзі добирають у руку до 3 карток. Хід передають наступному гравцю за годинниковою стрілкою.

Увага! Протягом ходу одного гравця не можна використовувати однакові картки дій. Наприклад, дію картки "Бавовна" (скасовує дію іншої картки) не можна скасувати іншою карткою "Бавовна".

Картки дій

У свій хід у фазу №1 гравець може розігрувати будь-яку кількість таких карток, але під час поточного ходу не можна розігрувати однакові картки дій. Інші гравці можуть розігрувати картки дій, якщо це дозволяють використати властивості відповідних карток (захист від атаки, скасовування дій, перехоплення ходу, тощо).

Сюжетні картки (картки сету)

У свій хід у фазу №2 гравець може викласти перед собою будь-яку кількість сюжетних карток, формуючи сет. Картки розміщуються горілиць у довільному порядку. У сеті не може бути однакових карток. Якщо ж виникла така ситуація, наприклад, у сеті опинилися 2 картки «Пралка» (властивість картки «Кмітливі цигани»), то 1 из карток відправляють до скидання, а іншу залишають в сеті.

Деякі сюжетні картки мають додаткову властивість – скасувати певну картку дії. У той момент, коли проти гравця було розіграно картку дії, він може скасувати її ефект, зігравши з руки сюжетну картку з відповідною властивістю. Якщо ви скористалися властивістю картки, передайте сюжетну картку в руку гравцеві, який розігрував проти вас картку дії. Саму ж картку дії покладіть до стосу скидання.

Закінчення гри

Щойно гравець зібрав сет із 6 різних сюжетних карток, він повинен протриматися стільки ходів інших гравців, скільки сюжетних карток він виклав у фазі № 2 у свій останній хід.

Наприклад, Дмитро виклав 2 картки і зібрав сет – він повинен не втратити картки з сету до кінця ходу двох наступних гравців: Олесі й Микити.

Увага! Якщо кілька гравців зібрали сет і протримались необхідну кількість ходів, переможцем стає той, хто закінчив збирати сет раніше за інших.

Настільна гра Бавовна від українського автора Олександра Ушана надрукована в Україні.
15% від вартості гри відправлені на підтримку ЗСУ
Завдяки вашої підтримки, наші захисники вже отримали автомобільні акумулятори та Starlink.
Відправка ваших замовлень відбувається Новою Поштою за рахунок отримувача.
Настільна гра Бавовна вже на нашому складі та чекає на ваші замовлення.
Залишились питання?
Напишіть нам Ми з радістю допоможемо вам
Ми плануємо ще багато українських видань світових бестселерів настільних ігор
Підписуйтесь на офіційний телеграм-канал Games7Days, щоб бути в курсі новин нашого видавництва
Підписатися