Передзамовлення на Долину Крамарів

Наразі триває передзамовлення на серію настільних ігор Долина Крамарів!

Долина Крамарів — це серія колодобудівельних ігор. Події гри розгортаються в казковій Даймії, світі тварин. У Долині Крамарів гравці перевтілюються у звіряток-торговців, які набувають нових вмінь, торгують товарами та розпоряджаються своїми запасами. Перший гравець, який заповнить свій прилавок вісьмома стосами товарів, стане переможцем змагання і почесним членом гільдії.

Гра отримала і продовжує отримувати дуже схвальні відгуки від світового настільного суспільства, а від Тома Васела вона дістала найвищу медальку: SEAL OF EXCELLENCE!

Передзамовлення буде ДУЖЕ-ДУЖЕ ШВИДКИМ  —  триватиме до 3 січня (включно), а вже 4-го ми постараємося відправити вам ігри, щоб різдвяного вечора ви вже насолоджувались цією казковою грою!

Всі три частини гри незалежні одна від одної і можуть гратись окремо, але вони чудово суміщаються, і тоді ви отримуєте найбільшу кількість фракцій тварин і варіацій гри.

Окрім ігор, пропонуємо додаткові лоти, такі як фірмові ігрові килимки! Можна обійтись і без них, але вони додають зручності, атмосферності і візуальної краси! У разі замовлення 4 килимків ми подаруємо вам сумочку для їхнього зберігання.

Детальну інформацію про гру, відеоогляди, правила —  все це ви знайдете на сторінці передзамовлення, вона ось тут: https://games7days.com/dale-of-merchants.php

До речі, ось свіженький огляд гри від каналу Світ Настільних Ігор:

30Дата публікації статті: 28.12.2021
Автор статті: G7D
Коментарі до статті
До цієї статті ще немає комментарів
Підписатись на новини
Дякую за заявку
Ваша заявка прийнята!
Наші менеджери зв'яжуться з Вами, як тільки оброблять Ваш запит
Додати свій коментар до статті