Скоро відкриття навесні
Зграя
2 100 грн


Перед вами зграйнобудівельна стратегія для 2-5 гравців, у якій виживає найсильніший. Тому змагайтеся за території, кличте вовків-одинаків і полюйте на здобич, аби створити найчисленнішу та найбільш домінантну зграю. Але будьте обережні — не виходьте надто необачно на місцевість, де панують ваші суперники, адже вони можуть переманити ваших вовків!

Продумана механіка обирання дій визначає ваш подальший вибір. Аби виконати  будь-яку дію, ви маєте перевернути тайли відповідної місцевості, на яку хочете спрямувати свою дію. Двосторонні тайли, що ви використали в поточному раунді, визначають, які типи місцевості ви зможете використати в наступному. Виконуючи дії, спрямовані на збільшення контролю вашої зграї в кожному з регіонів, ви також покращуватимете показники, які дозволять вам виконувати більш агресивні дії під час гри.

Глибока тематична стратегія з високим рівнем взаємодії покаже вам простори безкраї та змусить знову і знову повертатися до зграї!

Ви є вожаком зграї вовків. Протягом одного циклу місяця вам належить вистежувати здобич у дикій місцевості, закликати вовків-одинаків, аби збільшити чисельність вашої зграї, і битися зі зграями суперників за контроль над територією. На вас чекають неозорий степ, густий ліс, засніжена тундра, круті гори та спекотна пустеля. Використовуючи хитрість і, можливо, деякі інстинкти хижака, ви маєте зробити свою зграю домінантною.

James Tabletop Gaming Guild
The Wolves поєднує у собі свіжу механіку з елегантним ігровим процесом. Тема дуже добре інтегрована в ігрову механіку. Чудове поповнення моєї колекції! Інноваційна механіка перевертнання плиток регіону для виконання дій проста, але складність полягає у плануванні, оскільки зворотний бік плиток дає вам нові типи місцевості, на яких можна виконувати дії у наступний хід. Я б рекомендував The Wolves для 2 гравців, але якщо гратимуть 3-4 гравці «Вовки» розкриються повною мірою.
Judy and Michael The Nerd Shelves
Wolves – гарна гра з чудовим оформленням та дуже якісними компонентами. Оригінальна тема також нам подобається та дуже добре реалізована у всій грі. Існують різні типи вовків, кожен зі своїм (красивим!) зображенням та характеристиками. Кожен вовк сильний у своєму регіоні. Це зроблено дуже розумно, тому гра зберігає високу реграбельність. Wolves є досить стратегічною грою. Ви повинні ретельно продумати, які дії ви маєте виконати, щоб зробити свою зграю якомога сильнішою і завоювати якнайбільше місцевості у правильну фазу місяця. Гра дуже добре підходить для 3-5 гравців, але є добре продуманий режим для гри вдвох.
Alex Radkliffe BoardGameCo
Для гри на контроль території The Wolves мене дивує своєю швидкістю та простими правилами. Це настільки приємний сюрприз, що мені хочеться грати у «Вовків» увесь час. Я можу зіграти у «Вовків» буквально з будь-ким, бо це зовсім нескладно пояснити. Мені дуже подобається механіка перевертання плиток, і я знаходжу її досить інноваційною. Для мене, гра дуже збалансована. Ви можете застосувати кілька стратегій, які призведуть до перемоги. Щоразу наші ігрові партії виходять новими та по-своєму складними. Вовків рекомендую!
Настільну гру "Зграя" друкують на тому самому заводі, що й оригінальну гру – в Китаї.
Якщо термін поставки буде перенесено, і нова дата вас не влаштує, ми оперативно повернемо гроші.
Відправка передзамовлень відбуватиметься Новою Поштою за рахунок відправника.
Постачання на наш склад очікується в травні 2023 року. Зверніть увагу, що це орієнтовна дата, яка може змінитись.
Беручи участь в попередньому замовленні, ви отримуєте гру з усіма можливими знижками і бонусами, але також приймаєте ризик, що поставка на наш склад може затриматися.
Залишились питання?
Напишіть нам Ми з радістю допоможемо вам
Ми плануємо ще багато українських видань світових бестселерів настільних ігор
Підписуйтесь на офіційний телеграм-канал Games7Days, щоб бути в курсі новин нашого видавництва
Підписатися