ua

Співпраця

Компанія Games7Days відкрита для співпраці з роздрібними мережами та торгівельними організаціями всіх форматів. Ми продаємо нашу продукцію оптом, щоб за Вашої допомоги розповсюджувати її среди максимальної кількості любителів настільніх ігор.

Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, а також сумлінні партнерські відносини.

Для того, щоб стати нашим партнером та отримати доступ до повного функціоналу сайту, заповніть та надішліть реєстраційну форму.

Або зв'яжіться з нами будь-яким, зручним для вас, чином:

Тел.: +38(067)963-42-03, e-mail: partner@games7days.com

Після обробки заявки, для вас на сайті буде відкрито акаунт з персональними умовами співпраці, а також можлівість купувати продукцію ТМ Games7Days.

У розділі Де купити Ви можете переглянути перелік компаній, з якими ми вже розпочали співпрацю. Якщо там все ще порожньо, то ви можете стати нашим першим партнером в Україні.

Форма для співпраці

FAIR PLAY

Увага! Ми завзжди виступаємо за чесну гру в будь-якому прояві: чи то настільна гра, чи то конкурентна боротьба на ринку продажів. Для всіх товарів ТМ Games7Days визначені рекомендовані роздрібні ціни (РРЦ), які вказані на сайті. Відправляючи заявку на співпрацю з нами, Ви автоматично погоджуєтесь з умовою не порушувати встановлену РРЦ в бік зменшення.

Ми налаштовані на довгострокове та сумлінне співробітництво! Будемо щиро раді Вашому зверненню!